FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov - Hatě 8:4 (5:2)


Sestava: Pikart - Lukáš Bulín, Josef Kovář, Oldřich Prágr, Michal Dobeš - Lukáš Diviš, Petr Diviš, Robin Janda, Zdeněk Sivera - Jiří Vlk ml., Matěj Holub
Náhradníci: Ivan Vyskočil, Josef Vlk, Tomáš Jelínek, Vojtěch Hambálek,

Průběh zápasu

Dnešní generálka vyšla únanovskému A-mužstvu, pod novým trenérským vedením Václava Bulína a jeho asistenta Jiřího Vlka st., s nimiž mužstvo absolvovalo část zimní přípravy, spíše po výsledkové stránce. Po té výkonnostní stránce rozhodně nemohou být spokojeni.

V první půli jsme se dostali díky dobrému napadání soupeřovy rozehrávky do rychlého vedení, které jsme však lacinými chybami v obraně po půlhodině hry ztratili. Nejprve se do vlastní sítě hlavou z rohu nešťastně trefil Oldřich Prágr a následně Pikart inkasoval z přímého kopu, když pustil prudkou střelu pod břevno. Během 10 minut před koncem prvního poločasu jsme však stačili vrátit vedení na svoji stranu. To nic nemění na tom, že byl z chyb v obraně trenér notně rozčarován. V druhé půli se pokračovalo v nastoleném trendu a tak padaly branky do obou sítí. Do branky se místo Pikarta postavil Ivan Vyskočil a postupně se na hřiště podívali všichni náhradníci. Naši "borci" se snažili o kombinační hru, často však sáhli ke kostrbatému řešení. Nebýt některých zahozených šancí mohlo svítit na světelné tabuli skóre ještě vyšší. Mohli si tedy fanoušci klást otázku, zda se nespletli a nezavítali spíše na hokej než na fotbal.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu