FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov - Hevlín


Utkání s nováčkem soutěže nebylo tak lehké jak možná napovídá výsledek. Vyšel nám začátek utkání, kdy Ji ří Vlk zakončil svoji šanci. Od této chvíle , až do 35 min. jsme hráli pohledný a kombinační fotbal potvrzený druhým gólem, který s velkým klidem přidal Jiří Dočekal. Soupeře jsme vrátili naší chybou( Pikart špatným vyběhnutím fauloval soupeře) opět do utkání.

Do konce poločasu jsme se soustředili,aby jsme soupeře nepustili do šancí. Pokud by jsme v 1 poločase využili naše šance nemuseli jsme se bát o výsledek. Druhý poločas, už byl spíše o bojovnosti a tvrdostí hry obou mužstev. Místo aby nás třetí gól , který dal Diviš Petr uklidnil tak jsme se se přizpůsobili soupeři a nakopávali míče za obranu. To bylo moc špatné a moc mě hráči zklamali. Vyloučení Bulína Lukáš bylo úplně zbytečné a neomluvitelné. Hráč s jeho zkušenostmi toto nesmí udělat.

Mužstvo oslabil a může poděkovat Pikartovi ,že nás několika dobrými zákroky podržel.Hráči Hevlína si vytvořili několik šancí a bojovali až do konce utkání. Velkou měrou ovlivnil utkání hlavní rozhodčí , který poškodil obě mužstva a připustil tvrdou hru na obě strany. Musíme být soustředění celý zápas.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu