FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


ÚNANOV - Hostěradice 3:0 (2:0)


PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS MUŽŮ - PT ÚNANOV

Sestava ÚNANOVA: L. Svatuška (46‘ V. Pikart) - R. Stuchlík - D. Vlk, J. Kovář, L. Bulín (75‘ M. Hruška) - J. Bezrouk (46‘ P. Rychlík), P. Diviš - Z. Sivera, R. Janda (60‘ M. Tunka), P. Alexa (46‘P. Čech) - M. Zika (76‘ R. Kinský).
Náhradníci: P. Čech, M. Hruška, R. Kinský, V. Pikart, P. Rychlík, M. Tunka.
Branky: Zdeněk Sivera 2x, Robin Janda.

V závěrečném utkání zimní přípravy, které se odehrávalo na travnatém hřišti v Únanově a jež bylo zároveň i generálkou na fotbalové jaro, sice nastoupilo únanovské 1. MUŽSTVO již bez zdravotně indisponovaného stopera L. Alexy a chyběla také střelecká „superstar“ zimní přípravy J. Dočekal, ovšem jinak byl tým víceméně kompletní a proto se dá z této sestavy ledacos usuzovat i směrem k mistrovským zápasům. Přestože na výkonu 1. MUŽSTVA byla zjevná opatrnost, snaha nezranit se a do hry zasáhli i hráči z lavičky, tak utkání se soupeřem působícím ve III. třídě s přehledem zvládlo. I když v rámci objektivity třeba také zmínit, že i hosté měli 2-3 nadějně rozehrané útočné akce, kdy mohli postupovat sami na brankáře domácích, ovšem v případě, že by je nezastavil hvizd rozhodčího signalizující ofsajdové postavení jejich hráče. Ale na druhou stranu i vítězství domácích mohlo být mnohem výraznější v případě jejich lepší koncovky. Jako jeden příklad za všechny stačí vzpomenout neproměněný samostatný nájezd únanovského Z. Sivery na gólmana Hostěradic.

Věřme, že v mistrovských bojích už budou hráči pálit pouze a jen ostrou municí!

Přejeme hodně štěstí

Jak padaly góly ÚNANOVA:

1:0 - M. Zika uvolnil Z. Sivery, když mu poslal míč do běhu, který následně celou akci s přehledem gólově zakončil střelou kolem gólmana hostí.
2:0 - P. Diviš vyslal do křídelního úniku Z. Sivery, jenž se podruhé v utkání zapsal do jeho střelecké listiny poté, co propálil hostujícího brankáře z neúplně ideálního střeleckého úhlu.
3:0 - Centrovaný míč do šestnáctky soupeře z kopačky P. Čecha, gólově zužitkoval R. Janda.
(bez záruky)

Komentář trenéra ÚNANOVA k utkání, či jiné informace od vedení týmu postupně doplníme.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu