FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 3
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov - Hostim 1:2 (1:1)


Sestava: Ivan Vyskočil - Lukáš Bulín, Josef Kovář, Martin Tunka, Oldřich Prágr - Lukáš Diviš, Petr Diviš, Zdeněk Sivera, Robin Janda - Matěj Holub, Jiří Vlk
Náhradníci: Michal Dobeš, Luboš Meister, Jan Binder, Karel Binder

Vývoj zápasu

V dnešním třetím jarním utkání jsme hostili soupeře z Hostimi. V brance nahradil distancovaného Pikarta opět Ivan Vyskočil, stejně jako v utkání s Jaroslavicemi. Začátek první půle se nám vydařil a díky skrumáží po standardní situací, zahrávanou Lukášem Bulínem, v pokutovém území hostů se trefil Matěj Holub. Z nepochopitelného důvodu se naše A-mužstvo zatáhlo na vlastní polovinu hřiště a vyčkávalo, co na nás soupeř vymyslí. V 19. minutě po tečované střele trefili hosté tyč. V 37. minutě se však hosté branky dočkali a z přímého kopu se trefili přesně k tyči. V 41. minutě trefili tyč podruhé. To už jsme se ale dostali pod tlak soupeře, který dobře kombinoval a držel míč na kopačkách.

V druhé půli jsme se snažili zvrátit vedení na svoji stranu. Velkou ránu však tento plán dostal v 65. minutě, kdy po nepochopitelném zkratu obdržel po poradě sudích červenou kartu Matěj Holub. Soupeř využil jednoho hráče navíc v poli a strhl vedení na svoji stranu. Marně jsme se snažili v závěru zápasu srovnat. Hosté svoje vedení udrželi a odváží si 3 body. V příštím kole zajíždíme do Bohutic, přímý boj o záchranu.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu