Sestava: V. Pikart - J. Willmann, F. Dočekal, M. Tunka, P. Andorko - R. Kinský, R.. Janda © (75‘ I. Vyskočil), P. Rychlík, A. Andorko - Martin Vlk (30‘ M. Tomek), P. Zimmermann (56‘ P. Hobza).
Náhradníci: P. Hobza, D. Khýr, M. Tomek, I. Vyskočil.
Ž. K.: 71‘ M. Tunka.
Rozhodčí: Vařacha.

Utkání zcela potvrdilo jednak rozdílnou jarní formu obou soupeřů a především fakt jak těžké je pro únanovské mládežnické celky hrát alespoň důstojnou roli v soubojích s mužstvy typu Ivančic a jim podobnými. To, že se to našim mužstvům v nedávné minulosti nejednou podařilo, byla spíš jen vyjímka potvrzující pravidlo, a i když se nám to nelíbí, tak se tomu na druhou stranu nelze divit, neboť mládežnická hráčská základna obou klubů je naprosto nesrovnatelná!

Jak padaly góly

17´- Pikart stál příliš venku z brány a proto nedosáhnul na střelu hostujícího hráče, kterou rozhodně chytit měl, 0:1.
26´- hostující hráč lehce přešel přes P. Andorky, poradil si s Dočekalem a nakonec dokázal míč protlačit s pomocí váhajícího Pikarta a nedůrazného Tunky až do branky, 0:2.
33´- centr do šestnáctky domácích dokázal hostující hráč tečovat tak, že míč zastavila až sít na únanovské bráně, 0:3.
37´- na střelu ivančického hráče z 18 m Pikart vůbec nezareagoval, 0:4.
46´- Janda vracel míč před vlastní šestnáctkou zpět na Rychlíka, jenže nepřesně a tak běžel hostující hráč sám na Pikarta, kterému dal jesle, 0:5.
67´- po dlouhém autu domácích dorazil míč za záda gólmana Ivančic důrazný Tomek, 1:5.

Komentář trenéra Vladimíra Rychlíka

Jelikož jsme hráli ve stejný čas jako naše A -mužstvo, tak jsme nemohli využít služeb D. Vlka, který je vždy velkou oporou dorostu. Přesto měl hned ve 2. minutě obrovskou šanci Vlk M., ale minul branku. Nedlouho poté se ocitnul ve velmi nadějné příležitosti Zimmermann, ovšem v dobré pozici netrefil dobře míč a ten brankář v poklidu chytil. To bylo z naší strany na dlouhé chvíle všechno, protože hosté přidali na pohybu, začali lépe kombinovat, naopak my jsme je vůbec nedostupovali a tím jsme propadali téměř ve všem. První branka padla po chybě brankáře, pak přidali hosté další gól, na což jsme reagovali střídáním Vlk M., který se na hřišti doslova trápil (na vině byla zřejmě únava po cestování z Itálie) a nahradili ho Tomkem, jenž se také vrátil z Itálie, ale nijak ho to nepoznamenalo, neboť hrál s větším důrazem, neúnavně napadal obranu hostí a to nám trochu pomohlo. I přesto jsme v rozmezí čtyř minut inkasovali ještě 2x a poločas tak skončil výsledkem 0:4 a bylo zaděláno na řádný debakl. Navíc i druhý poločas jsme začali špatně a opět po zbytečné chybě inkasovali již popáté. Na lavičce jsme měli pouze čtyři žáky, které jsme postupně zapojili do hry. Sice jsme se toho trochu báli, ale opak byl pravdou, protože kluci mile překvapili, možná i díky tomu, že hosté to již trochu vypustili, ale to nic nemění na faktu, že naši střídající hráči se vůbec neztratili, a tak se nám nakonec podařilo vstřelit alespoň čestný gól a druhý poločas tak skončil 1:1. Ke konci zápasu jsme měli ještě několik dobrých příležitostí, hosté také, ale trestuhodně zahazovali, co se dalo. Nakonec mě druhý poločas mile překvapil a potvrdilo se, že když je chuť a vůle, tak se dá hrát víceméně s každým důstojná partie. Ale to je právě to, když je...

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.