Sestava: V. Pikart - Michal Dobeš, Radek Stuchlík, Meister, Kovář - Pojer, Diviš, Bulín, Machal - Sivera, Josef Vlk
Náhradníci: Tomáš Jelínek, Karel Binder, Jakub Košarek, Matouš Illek
Branky:Sivera, Diviš z pen.

Vývoj zápasu

I přes výhodu domácího prostředí se A-mužstvu nepodařilo získat body a tak zůstáváme poslední se ziskem 0 bodů a negativním skóre 4:15. Po první půli to vypadalo nadějně, i když jsme neproměnili řadu vyložených šancí, vedli jsme 2:1. I na začátku druhé jsme soupeře tlačili, žádnou z nadějných příležitostí jsme však nepřetavili v branku. Soupeř nás na konci druhé půle potrestal za naši laxnost a nedůraz v osobních soubojích. Po vlastních chybách jsme soupeře vesměs vybídli ke vstřelení branek. Nebýt zahozené šance Josefa Vlka, mohli jsme vést 3:1, místo toho jsme vzápětí, během 5 minut obdrželi 2 rychlé branky a prohrávali 2:3. Branka hostů na 2:4 jenom završila naše trápení. Nebýt Sivery naše hra v útočné fázi by byla poloviční.