Sestava: V. Pikart - Michal Dobeš, Meister, Kovář, Karel Binder - Petr Diviš, Bulín, Janda, Sivera - Martin Tunka, Matěj Holub
Náhradníci: Petr Machal, Tomáš Jelínek, Dušan Khýr
Branky: Sivera 2, Martin Tunka

Průběh zápasu

Kdo zavítal v dnešním chladném podzimním nedělním odpoledne na fotbal, nemusel litovat. Bylo to drama až do konce se šťastným koncem pro domácí. Kdo zápas viděl, musí souhlasit, že výhra to nebyla ani tak zasloužená jako šťastná. Především v druhé půli jsme se se soupeřem trápili a nemohli si vypracovat vyloženější šanci.

Začátek zápasu se nám však povedl, především prvních 20 minut bylo z naší strany dobrých. V 11. minutě se dostal podruhé k zakončení Sivera a z úhlu prostřelil brankáře hostů, 1:0 pro nás. Po půlhodině hry se obraz hry však změnil a soupeř dokázal srovnat z rohového kopu. Kdy na zadní tyči hráč hostí zakončoval do poloodkryté branky, kdyby hosté měli přesnější mušku, mohlo svítit na světelné tabuli v 35. minutě skóre 1:2 pro hosty. V druhé půli se hrál fotbal nahoru dolů - od vápna k vápnu. Žádnou vyloženou gólovou příležitost diváci vidět nemohli. Až v 75. minutě, kdy se ke střele z vápna dostal Martin Tunka a náramně se trefil, 2:1 pro nás. Hosté hráli ke konci zápasu tzv. vabank a to se jim nevyplatilo. Po samostatném úniku v 92. minutě zvýšil na konečných 3:1 Sivera a zajistil nám tak druhou domácí výhru, třetí celkově. V dnešním zápase byl bohužel neviditelný Matěj Holub, neberme v potaz zkažené přihrávky, ale na hrotového útočníka se dostával jen velmi zřídka k zakončení. Na hřiště se v 88. minutě místo Martina Tunky podíval Khýr.