FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov - Mor. Krumlov B 0:3 (0:3)


Sestava:V. Pikart - Václav Kratochvíl, Radek Stuchlík, Josef Kovář, Prágr - Rožnovský, Petr Diviš, Janda, Pojer - Matěj Holub, Sivera
Náhradníci: Petr Čech, Josef Vlk, Machal Petr, Karel Binder, Fiala Jiří

Souhrn zápasu

I přes horké počasí dali někteří fanoušci únanovského fotbalu přednost sledování posledního účinkování A-mužstva na jaře na domácím hřišti před koupalištěm. Naši hráči se jim však neodvděčili a prohráli rozdílem 3 branek. První půle nenabídla z naší strany nijak pohledný fotbal. Soupeř dosáhl branek po naších hrubých chybách. O poločasové přestávce musela proběhnout v kabině domácích tzv. "bouře", neboť se výkon domácích zvedl. Začali si vytvářet jasné gólové šance, které však ztroskotali na výborně chytajícím brankáři hostů nebo našim chyběl důraz v zakončení. Byla vidět snaha domácích, ale bojovnost jim chyběla. Postupně se v druhé půli na hřiště podívali z lavičky Karel Binder, Jiří Fiala a Josef Vlk.

Napsali ve Znojemsku

Oba týmy předváděly technický fotbal. Hra byla vyrovnaná, rozdíl byl v proměňování šancí. Domácím se nepodařilo úspěšně zakončit žádnou ze svých akcí, zato hosté byli spokojenější už v první půli. Vedení jim zajistil dvěma góly Adamík, jednou se trefili Únanovští do vlastní brány. Po přestávce tempo polevilo , ubylo šancí, branek se už diváci nedočkali.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu