Sestava: V. Pikart - J. Willmann, F. Dočekal, M. Tunka, P. Andorko (82‘ I. Vyskočil) - J. Bezrouk, R.. Janda ©, P. Rychlík, A. Andorko (67‘ R. Kinský) - P. Hobza (55‘ M. Tomek), P. Zimmermann (71‘ Martin Vlk).
Náhradníci: R. Kinský, M. Tomek, M. Vlk, I. Vyskočil.
Ž. K.: 66‘ Willmann.
Rozhodčí: Nikolai.

Jak padaly góly

30‘ - M. Tunka 1:0, 33‘ - R. Janda 2:0, 36‘ - Daněk 2:1, 39‘ - P. Zimmermann 3:1, 40‘ - P. Hobza 4:1, 88‘ - M. Tomek 5:1.

Komentář trenéra Vladimíra Rychlíka

V tomto kole nastoupil dorost naposledy v této sezóně na domácím hřišti proti soupeři, jenž byl o příčku za námi, a proto jsme chtěli doma konečně vyhrát a definitivně tak stvrdit naši záchranu v I. třídě. Hosté přijeli s několika žáky, ale i my jsme měli na soupisce hned pět hráčů žákovské kategorie. Od úvodního hvizdu jsme byli aktivnější, diktovali tempo hry a měli několik dobrých příležitostí, ovšem gól jsme dokázali vstřelit až ve 30. minutě po standardce a dorážce M. Tunky. Za několik minut jsme zahrávali trestný kop z pravé strany a P. Andorko nacentroval míč přímo na nohu R. Jandy, jenž se nemýlil. To už se hrálo na jednu branku, ale po fatální chybě našeho brankáře V. Pikarta, jsme hostům nabídli šanci na snížení, kterou neodmítli. Naštěstí se nám podařilo za několik minut po krásném pasu J. Bezrouka za obranu hostí a samostatném úniku P. Zimmermanna, opět odskočit soupeři na rozdíl dvou branek. Navíc po krásné samostatné akci nejmladšího hráče v naší sestavě P. Hobzy a jeho narážečce s P. Zimmermannem se nám do poločasu podařilo zaznamenat ještě jeden gól. Po změně stran jsme postupně zapojovali do hry i hráče z lavičky a i v důsledku toho nebylo tempo naším hry tak svižné jako před přestávkou. Sice jsme měli optickou převahu, jenže v zakončení jsme byli příliš zbrklí. Hosté už hráli odevzdaně a tak jsme se v samotném závěru zápasu nakonec přece jen dočkali pátého gólu, když M. Tomek zakončil naši akci střelou k tyči. Klukům patří dík za zvládnuté utkání a střeleckou chuť, i když těch gólů mohlo být více. Hlavně věřím, že je vítězství povzbudí a dodá jim chuť do další práce, které je před námi spousta, v případě, že budeme chtít hrát v soutěži důstojnou roli i v příští sezóně!

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.