Únanov - Práče 3:2 (1:1)

Sestava: V. Pikart - Luboš Meister, Josef Kovář, Martin Tunka, Oldřich Prágr - Robin Janda, Zdeněk Sivera, Petr Diviš, Lukáš Bulín - Miroslav Zika, Jiří Vlk
Náhradníci: Jiří Fiala, Michal Dobeš, Lukáš Diviš, Jan Binder

Průběh zápasu

V první půli jsme soupeře k téměř ničemu vážnějšímu nepustili až na jedno zaváhání v obraně. Inkasovali jsme totiž po dlouhém pasu za obranu, po kterém hosté prostřelili Pikarta z úhlu v 38. minutě, jejich vedení jim však dlouho nevydrželo. Podařilo se nám totiž srovnat v závěru poločasu, kdy se po rohu trefil Zika. V první půli si domácí vytvořili několik šancí, při kterých jim chyběla přesnost nebo i štěstí v zakončení.

V druhé půli se hrálo nahoru-dolu. Výkon domácích srážely chyby v obraně, kterým se hostům nedařilo využít, až v 72. minutě, kdy po zaváhání nebo spíše nedorozumění domácího stopera s brankářem se hosté dostali do vedení 1:2. Záhy však domácí srovnali, když Sivera dorazil vyraženou střelu zblízka do zpola odkryté branky 2:2. To domácí dostalo na koně a díky heroickému výkonu zvrátili vedení na svoji stranu a vybojovali cenné tři body v boji o záchranu. Potřetí se trefil za domácí Lukáš Diviš. Za hosty branky vsítili Koudela Zdeněk a Trochta Slavomír. Příjemným překvapením byl náhradník Fiala, i když nevsítil branku, podal v zápase sympatický výkon.