FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Únanov - Přímětice 0:1 (0:1)


Sestava: Vlk M. - Willmann, Tunka, Hruška, Černý - Kosec, Vlk D. (61‘ Kinský), Janda, Andorko A. (46‘ Vyskočil I. ml.) - Klempa, Bezrouk.

Branka: V 31‘ vsítili hosté jedinou branku zápasu a to ojedinělou střelou, k bližší tyči, poté co dokázali získat odražený míč, ostatně jako se jim to dařilo prakticky po celé utkání.

Trenér V. Rychlík - Vedoucí mužstva L. Stehlík - Asistent trenéra J. Tunka.

Jarní část soutěže jsme chtěli na domácím hřišti samozřejmě zahájit vítězstvím. Naše sestava sice nebyla zdaleka ideální, ale i tak byla, alespoň podle jmen natolik kvalitní, aby dokázala zvítězit. Ovšem v prvním poločase se jasně ukázalo, že samotná jména nestačí, když chybí předpokládaná kvalita a především chuť hrát a ochota běhat! Ve středu hřiště, kde jsme měli být teoreticky nejsilnější, jsme prohrávali jeden souboj za druhým, neudrželi ani nerozehráli míč, celkově byla naše hra dopředu téměř nulová, o čemž svědčí fakt, že kromě hlavičky D. Vlka a samostatného nájezdu Bezrouka jsme si již žádný náznak šance nevytvořili a to je žalostně málo. Nic na tom nemění ani skutečnost, že obě vzpomínané příležitosti byly z kategorie vyložených šancí. Hosté byli rychlejší a proto u všeho první, lépe kombinovali, byli na míči jak přesnější, tak důraznější, za což byli po zásluze odměněni vedoucí a jak se nakonec ukázalo, tak i rozhodující brankou.

Do druhé půle jsme pozměnili sestavu a hned to bylo znát. Hráči si dokázali vytvořit celou řadu nadějných situací (Vlk D. 2x, Hruška, Klempa, Bezrouk, Kinský), které ovšem gólově nevyjádřili i díky tomu, že hostům dobře a takticky zachytal gólman. Přímětice měly ve druhé půli jen ojedinělé šance, tu největší, když nastřelily, naštěstí pro nás pouze tyč. Nám se ještě v závěru utkání naskytla obrovská příležitost k vyrovnání, to když Klempa v 85‘ vybojoval penaltu, na kterou byl před začátkem zápasu určen D. Vlk, ovšem ten se již na hřišti nenacházel, kapitán Janda to odmítnul s tím, že se necítí, tak jsme oslovili našeho jasně nejlepšího hráče v utkání M. Hrušky, který to na sebe vzal, bohužel přízemní, ostrou ránu nasměroval nikoliv do sítě, ale pouze tyče přímětické brány! A bylo po nadějích získat alespoň bod, neboť poté to byla už jenom křeč.Komentář trenéra V. Rychlíka: Kluky bych nerad zatratil pro jeden nepovedený zápas, ale je nezbytně nutné, aby se oni sami zamysleli nad tím, proč do zápasu nedali tolik nadšení, pracovitosti a bojovnosti, tedy vlastností, kterých je zapotřebí k tomu, když chce mužstvo opravdu zvítězit a ne o tom jenom mluvit! Pokud bych měl chválit, tak obranu a brankáře a celé mužstvo za druhý poločas, kdy se jeho hra výrazně zlepšila. Škoda, že jsme v těch chvílích museli vystřídat D. Vlka, který se konečně začal prosazovat, tak jak by měl a věřím, že s ním na hřišti bychom skóre ještě zvrátili. Ovšem to není výmluva ani nářek, neboť před zápasem byla uzavřena nějaká dohoda a tu je třeba ctít a dodržovat, i když se nám to v tu chvíli třebas moc nehodí.

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu