Kategorie: Muži A » Mistrovská utkání

Sestava: Pikart Vojtěch - Bulín Lukáš, Tunka Martin, Kovář Josef, Meister Luboš - Vlk Josef, Stuchlík Radek, Vlk David, Sivera Zdeněk - Dočekal Jiří, Vlk Jiří

Náhradníci: Petr Čech, Holub Matěj, Vlk Michal, Tesař Vladimír, Karel Binder

Komentář k zápasu

Dnešek nezastihl naše forwardy v optimální formě, neboť nám dnes A-mužstvo předvedlo, jak se zahazují vyložené šance. Mohli jsme vidět na obou stranách dost nepřesností a rychlých kombinací na jeden či dva doteky bylo jako šafránu. V prvním poločase postrádala hra známky fotbalovosti. V tom druhém jsme se to snažili dohnat bojovností, to však nepomohlo. Především našim hráčům chyběl důraz v koncovce, neboť jsme byli mnohokrát velmi blízko ke vstřelení branky. Na konci první půle se osamocený Lang řítil na Pikarta, ten ho však vychytal. Po vystřídání Davida Vlka v 53. minutě a Josefa Vlka v 66 .minutě jsme hráli otevřeně, do hry totiž nasadil trenér ofenzivní hráče: Michala Vlka a Matěje Holuba, aby podpořil útok, branky se však domácí fanoušci dočkali v síti hostů pouze jedné a navíc ze značky pokutového kopu. V 60. minutě se trefil z penalty Dočekal a srovnal na 1:1. V 70. minutě obešel Sivera snadno brankáře hostů, naprostou odkrytou bránu však z úhlu minul. V 76. minutě Janšta svým druhým gólem - také z penalty - zvrátil vítězství na stranu hostů 1:2. Ze závěrečného tlaku jsme bohužel vyrovnání nevytěžili a hosté si i přesto, že dohrávali 30 minut o deseti, odvážejí tři body. Nervy pracovaly na plné obrátky, a tak čtyři hráči domácích obdrželi v rozmezí 81. a 86. minuty žluté karty.