FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 4
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Výzva

Kategorie: Novinky

Vyzýváme rodinné příslušníky
všech našich žákovských a mládežnických mužstev, konkrétně přípravky, žáků a dorostu:
„Choďte se dívat minimálně na zápasy Vašeho potomka, neboť to je pro něj chvíle, kdy Vám může ukázat, že něco umí a navíc mu tím dáte najevo, že o něj máte zájem.

Zároveň prosím kontrolujte, jeho docházku, případně se na nás obraťte se svými dotazy na těchto stránkách (www.founanov.cz). Každá nepřítomnost musí být omluvena, neboť tím se Vaše dítě učí zodpovědnosti a smyslu pro plnění svých povinností, což se mu v životě bude zcela jistě hodit“.

V této souvislosti nezapomínejte ani na fakt, že žijeme v době, kdy není nic zadarmo, ale hráčů únanovského FO se to, ať již zásluhou finanční podpory místního Obecního úřadu a dalších sponzorů, nebo i díky mnohdy nevděčnému úsilí fotbalových nadšenců, až tak moc netýká.

A proto se prosím pokuste v nelehké chvíli, co nejvíce pomoci právě tím, že se budete zajímat o fotbalový program svého dítěte. Tím v žádném případě neříkáme, že hrát fotbal je povinnost či novodobé nevolnictví, naopak musí vždy zůstat především zábavou, radostí a hrát by ho měl jen ten, co sám chce, ale na druhou stranu také platí, že kdo se dá na vojnu, tak by měl bojovat a sliby plnit nejen o vánocích a to alespoň po dobu jednoho roku, neboť FO musí vždy před zahájením nového ročníku přihlásit jednotlivé celky do příslušných soutěží, což není samozřejmě bezplatné a ještě mnohem větší sankce čekají klub v případě, že pro nedostatečný počet hráčů není schopen odehrát předepsané mistrovské zápasy, kdy se k vyloučení ze soutěže přidává i peněžitý trest ve výši až 10 000 Kč!

To jsou rozhodně nemalé peníze o ostudě a pošpinění jména klubu ani nemluvě.

Doufáme, že až tak vážná situace u žádného z našich celků nenastane, na druhou stranu třeba otevřeně přiznat, že zejména žáci a dorost se v tomto ohledu potýkají se značnými problémy právě kvůli poněkud „volnějšímu“ přístupu nemalé části hráčského kádru.

Tolik na vysvětlenou a předem děkujeme za Vaši pomoc a pochopení,
případně se těšíme na shledanou s Vámi

Vedení žáků a mládeže
FO A. S. A. ES ÚNANOV

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu