FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Zbýšov - ÚNANOV 2:0 (1:0)


Sestava:> V. Pikart © - P. Andorko - J. Willmann, I. Vyskočil, D. Khýr (46‘ P. Machal) - M. Zimmermann, J. Kosec, J. Bezrouk, D. Bulín (56‘ P. Koníček, 70‘ P. Bulín II.) - K. Krejčí (85‘ J. Košárek), M. Tomek. Náhradníci: P. Bulín II., P. Koníček, J. Košárek, P. Machal.
Žluté karty: J. Bezrouk, J. Willmann.
Rozhodčí: Jelínková.

Zbýšov - ÚNANOV 2:0 (1:0)

Pokud po prvním vzájemném zápase únanovští trenéři litovali neúčasti dvou hráčů základní sestavy, tak to ještě netušili, že v odvetě na tom budou ještě mnohem hůř! V předehrávce jarního kola se totiž museli obejít bez stabilní stoperské dvojice, když k dlouhodobě zraněnému Tunkovi se pro zdravotní problémy přidal Dočekal a nemoc nepustila do hry ani klíčového záložníka Rychlíka. Při beztak již úzkému kádru hostí, to pro mužstvo znamenalo doslova morovou ránu, což prokázal i samotný průběh hry, neboť nebýt nadprůměrného výkonu Pikarta v bráně Únanova a nepřesné mušky domácích, tak zápas skončil mnohem výraznějším vítězstvím Zbýšova.

Zbýšov - ÚNANOV 2:0 (1:0)

Jak padaly góly

25‘- Školácká ztráta míče M. Zimmermanna na polovině hřiště, rychlé přenesení hry, 1:0.
82‘ - Úplně to samé, jenže v bleděmodrém předvedl na půlící čáře tentokrát P. Machal, následoval rychlý protiútok a gólová pojistka domácích, 2:0.

Zbýšov - ÚNANOV 2:0 (1:0)

Komentář trenéra V. Rychlíka:

Jelikož jsme k tomuto utkání odcestovali bez tří hráčů základní sestavy, navíc někteří z těch, co nastoupili, byli ještě někde na sobotním plese, tak proto se není čemu divit, že utkání probíhalo zcela v režii domácích. Naštěstí pro nás, ti zahazovali jednu šanci za druhou a také díky výbornému výkonu našeho brankáře Vojty Pikarta jsme šli do kabin pouze s jedním obdrženým gólem na našem kontě.

V první půli jsme měli pouze jednu nebezpečnou střelu a tu vytěsnil domácí brankář těsně nad břevno. Po změně stran jsme trochu zamíchali se sestavou a to asi domácí zaskočilo natolik, že ti odehráli druhý poločas znatelně hůř, než ten první a věřím, že pokud bychom měli ve středu zálohy alespoň Pavla Rychlíka, tak jsme pravděpodobně neprohráli, neboť tam nás nejvíce tlačila bota. Ale i po přestávce a navzdory zhoršenému výkonu se hráči Zbýšova dostali do několika vyložených příležitostí, ovšem většinou „pohořeli“ díky nepřesné koncovce. V jedné obrovské šanci jsme se za stavu 1:0 ocitnuli i my, když K. Krejčí běžel sám na brankáře, ale zakončil zbrklou střelou směřující navíc vedle brány. Domácím se nedlouho před závěrem hrací doby přece jenom podařilo vstřelit i druhý gól a potvrdit tak svoji zaslouženou výhru. My jsme si tentokrát víc nezasloužili, naopak tahle porážka o dvě branky je pro nás ještě milosrdná, protože jsme hráli velice odevzdaně, v mužstvu nebyl až na Vojty Pikarta jediný hráč, který by svým výkonem a zaujetím pro hru, mančaft zvedl a nabudil k lepšímu výkonu.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu