FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 2
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Zbýšov - Únanov 5:2 (3:1)


Sestava: V. Pikart - R. Kinský, F. Dočekal, M. Tunka, P. Andorko - P. Hobza, R.. Janda ©, P. Rychlík, A. Andorko - M. Tomek (60‘ K. Krejčí).
Náhradníci: K. Krejčí.
Ž. K.: J. Bezrouk. P. Andorko.
Rozhodčí: Sedláček.

Jak padaly góly

3‘ - brankář V. Pikart si nedůsledně pokryl lehoučký míč, čímž domácím doslova daroval úvodní gól střetnutí, 1:0.
4‘ - v hlavní roli opět gólman ÚNANOVA, tentokrát špatně vyběhnuvší, což domácí nemilosrdně potrestali a bylo zaděláno na pořádný ranec, 2:0.
9‘ - naštěstí pro hosty dokázal přerušit brankový uragán domácích M. Tomek, který uplatnil po rohovém kopu důraz v šestnáctce Zbýšova a doklepnul odražený míč do brány, 2:1.
35‘ - M. Tunka rozehrál trestaný kop hostů tak nepřesně, že míč odvrátil první bránící hráč, domácí okamžitě přešli do brejku, který zakončili, byť se štěstím dalším gólem, 3:1
52‘ - hosté si vstřelili další polovlastní branku, když po trestném kopu domácích, jenž byl rozehrán před velkým vápnem, tečovala jejich obrana míč tak nešťastné, že ten úplně změnil svůj původní směr a skončil za zády bezmocného V. Pikarta, 4:1.
65‘ - nakopnutý míč domácích do velkého čtverce hostí podskočil F. Dočekal, který ho stačil tečovat pouze na kopačky domácích, 5:1.
85‘ - debakl ÚNANOVA zmírnil utěšenou střelou k tyči domácí branky A. Andorko, který se do míče opřel před zbýšovskou šestnáctkou, 5:2.

Komentář trenéra Vladimíra Rychlíka

Zápas jsme odehráli prakticky ve stejný čas a den jako ostatní týmy únanovského FO, takže nebylo možné sestavit nejsilnější výběr, navíc se opět stalo, že někteří hráči ze základní sestavy se omluvili doslova za pět minut dvanáct, což byla škoda, protože domácí hráči sice ukázali svoje přednosti a zvítězili naprosto zaslouženě, ale podle mého vidění věci nebyli ani zdaleka tak vynikající, jako před týdnem Ivančice, které byly nepřehlédnutelně fotbalovějším týmem. Přestože nám vůbec nevyšel začátek střetnutí a vypadalo to s námi zle nedobře, tak potom co se nám podařilo snížit na 2:1, jsme domácí docela potrápili a měli i několik slibných šancí, např. Bezrouk a Tomek, který byl dokonce domácím obráncem strhnut k zemi ve vyložené šancí těšně před velkým vápnem, na což rozhodčí vůbec nereagoval… Ovšem žádnou z těchto příležitostí jsme nedokázali proměnit a proto nám nejprve domácí, opět po naší chybě odskočili o dvě branky a po změně stran jsme inkasovali ještě dvakrát a jak jinak, než po našich zbytečných chybách. Domácí se i nadále tlačili do útoku a do konce zápasu měli ještě řadu šancí, ale naštěstí pro nás i z těch nejvyloženějších už branku nedali, naopak nám se podařilo korigovat výsledek krásnou střelou A. Andorky.<úp>

Pokud má někdo z přímých účastníků zápasu (hráči, trenéři, diváci) zájem ohodnotit výkon únanovských hráčů v daném utkání nebo se pouze podívat na to jakou známku obdržel ten, který hráč nechť si prosím klikne na odkaz.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu