FacebookFacebook | RSS kanályRSS | Mapa webu | Uživatelů online: 1
O víkendu se hraje
Aktuální výsledky
Informační tabule


Známkování hráčů - podzim 2011

Kategorie: Novinky

Stejně jako o tipování výsledků mužstev FO A. S. A. ES ÚNANOV, tak i o známkování hráčů byl v podzimní části soutěže mezi návštěvníky klubových stránek menší zájem než v předchozím půlroce. I když u známkování stále platí, že jde především o zpestření stránek, tak je to škoda, neboť jsme věřili, že tahle forma hodnocení, bude jak pro samotné hráče, tak diváky natolik atraktivní, že se zapojí v hojném a neustále vzrůstajícím počtu, výsledky tak budou vyjadřovat názor širokého spektra fotbalové veřejnosti, tudíž budou mít svoji hodnotu a proto bude tato soutěž nabývat na prestiži a bude sloužit ke zviditelnění únanovského klubu, ale také motivovat hráče k co nejlepším výkonům!

Samozřejmě stále platí, že to není oficiální hodnocení výkonnosti hráčů, ale jde spíše o jakési měřítko jejich popularity, či šíři jejich „Fan klubů“, což je ovšem také zajímavé a proto věříme, že se v jarní části do známkování aktivně zapojí mnohem více příznivců nebo i samotných fotbalistů.

„MISTER“
www.founanov.cz
2011/2012

A-tým:

Průměrná známka 2,23.
Počet hlasů 501.

Oproti jarní části to znamená úbytek 393 hlasů.

B-tým:

Průměrná známka 2,92.
Počet hlasů 132.

Oproti jarní části to znamená úbytek 588 hlasů.

Dorost:

Průměrná známka 2,08.
Počet hlasů 291.

Oproti jarní části to znamená úbytek 154 hlasů.

Celkově je to o 1135 hlasů méně, než na jaře.

Děkujeme za Vaši účast, a jestli chcete znát individuální výsledky hráčů, případně budete mít zájem zapojit se do známkování v jarní části ročníku 2011/2012, tak klikněte na zde.

Komentáře

Přidat komentář
ochrana proti spamu